ריאלי סוכנות לביטוח מאפשרים לכם להנות ממגוון שירותים ביטוח בשירות אישי:

בדיקת תיק ביטוח

בדיקת תיק ביטוח מטרתה הראשית היא לוודא שאתם משלמים אך ורק על מה שאתם צריכים,

במהלך הבדיקה נעבור על התיק שלכם, נוודא שאין לכם כפילויות, ושכל הביטוחים תואמים את הצורך שלכם.

ביטוח בריאות

בדיקת תיק ביטוח מטרתה הראשית היא לוודא שאתם משלמים אך ורק על מה שאתם צריכים,

במהלך הבדיקה נעבור על התיק שלכם, נוודא שאין לכם כפילויות, ושכל הביטוחים תואמים את הצורך שלכם.

ביטוח מחלות קשות

ביטוח מחלות קשות הינו ביטוח המאפשר לקבל פיצוי חד פעמי של 100,000-1,000,000 על קרות מחלה קשה לפי מגוון מחלות בנקובות בפוליסת הביטוח מראש,
לרוב את ביטוח המחלות הקשות רוכשים כהשלמה לביטוח הבריאות.

בדיקת חיים

ביטוח חיים הינו ביטוח המאפשר לבטח את חיינו למקרה מוות

לרוב מומלץ לעשותו כאשר יש משפחה וילדים או כאשר יש בן משפחה בנתמך כלכלית במבוטח כדי לתת הגנה כלכלית בקרות מקרה אסון במשפחה.

ביטוח משכנתא

ביטוח המשכנתא הינו ביטוח חיים לכל דבר אך להבדיל מביטוח החיים שמפצה את בני המשפחה בקרות מקרה מוות, ביטוח המשכנתא מפצה את הבנק ומכסה את יתרת המשכנתא - לרוב בנקים מחייבים את לוקחי המשכנתאות לבטח את עצמם בפוליסת ביטוח המשכנתא.

ביטוח תאונות אישיות


ביטוח תאונות אישיות הינו ביטוח המפצה את המבוטח בקרות תאונה אישית, בכל מקום, ובכל זמן - את הפיצוי יקבל המבוטח בגין מספר פרמטרים ולפי סכומים הנקובים בפוליסה כגון שברים, כוויות, ימי אישפוז בבית חולים, ועוד..

איך יראה תהליך העבודה איתנו?

1. שיחת טלפון

בשיחה הטלפון נכנס ביחד להר הביטוח שלך (ממשק של משרד האוצר שם נוכל לראות על מה אתה מבוטח, כמה אתה משלם, ואת כל מסלולי הביטוח שלך,

כבר בחלק הזה של השיחה נוכל להגיד לך אם יש לך כפילויות או כיסויים שאתה לא צריך ובמידה ותרצה נוכל לבטל אותם עבורך.

2. מילוי שאלון והמצאת מסמכים

בחלק השני אחרי שהבנו על מה אתה מבוטח, ניקח את כל הפוליסות שלך ובתנאים שאתה מבוטח בהם ונבדוק לפי הפרמטרים שלך כמה אותם ביטוחים יעלו לך בכל אחת מהחברות האחרות במטרה לראות אם יש חברת שתיתן לך את אותם תנאים במחיר טוב יותר ובכך להוזיל עוד את התשלום החודשי שלך.

3. תיכנון עיסקה מקצועי

בשלב השלישי, אחרי שבדקנו שאין לך כפילויות, שאין לך כיסויים שאתה לא צריך, ומה ההצעה הטובה ביותר שכל חברה מציעה לך על הכיסויים שלך נגיש את המסמכים לחברת הביטוח כדי לקבל את האישורים להצעות לפי המחיר החדש.

*חשוב לציין, אתה לא צריך לשלם לנו בשום שלב של התהליך כי במידה ונצליח להוזיל לך את הביטוחים חברת הביטוח תשלם לנו על זה שאתה מקבל אצלנו שירות, היתרון שלנו שאנחנו עובדים עם כל החברות כך שהמטרה שלנו היא למצוא את המסלול הטוב ביותר עבורך.